IVAO Kuralları ve Uygulamaları (Güncelleme) / IVAO Rules and Regulations (Updated)

IVAO Kuralları ve Uygulamaları güncellenmiş, 10 Mayıs 2018 tarihi itibari ile yayınlanmıştır. Yürürlüğe giriş tarihi: 24 Mayıs 2018.

Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

 

Gizlilik Politikası

Gerçek adınızı ve geçerli bir e-posta adresinizi kaydetmenizi istiyoruz. Gerçek adınız, profil sayfalarınızdaki web sitesinde görünecektir. E-posta adresiniz ve adınız başka hiçbir tarafa dağıtılmayacak veya satılmayacaktır. E-posta adresiniz web sitesinde görünmeyecek. Sizinle iletişim kurmak veya güncellemeler ve değişiklikler hakkında sizi bilgilendirmek için kullanabiliriz.

Şartlar ve koşullar

Bu bağlamda, Bursa Sanal Havayolları, Bursa Sanal Havayolları Web Sitesi ve Bursa Sanal Havayolları tarafından sağlanan diğer hizmetler olarak kabul edilmelidir.


Bursa Sanal Havayolları bu şart ve koşulları ve yazılı diğer bildirimleri kabul etmeniz şartıyla size sunulmaktadır. Bursa Sanal Havayolları kapsamındaki uygulamaları ve web sitelerini kullanımınız, tüm bu şartlar, koşullar ve bildirimler için yaptığınız sözleşmeyi teşkil eder.


Bursa Sanal Havayolları, Bursa Sanal Havayolları Websitesi kapsamındaki şartlar, koşullar ve bildirimler hakkında kullanıcıyı bilgilendirmeden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bursa Sanal Havayolları İnternet Sitesi, diğer internet sitelerine bağlantılar içerebilir. Bursa Sanal Havayolları bu bağlantılı siteleri kontrol etmemektedir ve bu sanal sitelerin içeriğinden Bursa Sanal Havayolları sorumlu değildir.


Bu şartlar ve koşullar ile, Bursa Sanal Havayolları'nın sunduğu yasadışı, yasa dışı amaçlarla ve gerçek hayattaki havacılık ile ilgili hiçbir hizmeti kullanmayacağınızı beyan ediyorsunuz.

Bursa Sanal Hava Yolları'nın hiçbir hizmetine zarar vermez veya devre dışı bırakmazsınız ve Bursa Sanal Hava Yolları tarafından sağlanmayan hiçbir materyali edinmez veya kullanmazsınız.


Bursa Sanal Havayolları mesaj kutusu gibi iletişim platformlarından oluşmaktadır. Bu nedenle; Herhangi bir hakaret edici, etik dışı, yasa dışı, politik yorum kullanmayacaksınız. Herhangi bir yasal hakkı taciz etmez, kötüye kullanmaz, hakaret edemez, tehdit edemez veya ihlal edemezsiniz. Gizlilik veya tanıtım altında materyaller yayınlamaz, yayınlamaz, yüklemez, dağıtmaz, paylaşmazsınız. Reklam vermeyeceksin. Virüs, truva atı veya herhangi bir zararlı madde yüklemeyeceksiniz.


Bursa Sanal Havayolları bu mesajları izleyebilir ve herhangi bir materyali ya da / ve kullanıcıyı bile sebepsiz yere kaldırabilir. Bursa Sanal Havayolları hiçbir mesajdan, herhangi bir yüklemeden, herhangi bir kullanıcıdan gelen herhangi bir materyalden sorumlu değildir.

Kullanıcı kullandığı, yüklediği, indirdiği, pay aldığı tüm materyallerden sorumludur. Bursa Sanal Havayolları, kullanıcıların sağladığı hiçbir materyal için hiçbir yükümlülük altına girmez ve hiçbir koşulda herhangi bir tazminat ödemeyecektir.


Bursa Sanal Havayollarında verilen malzemeler hata içerebilir. Bu nedenle kullanıcı buradaki hiçbir bilgiyi kullanmayacaktır.


Bursa Sanal Havayolları, web sitesinde, programında veya Bursa Sanal Havayolları tarafından sunulan hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bursa Sanal Havayolları, herhangi bir sebep göstermeksizin herhangi bir kullanıcıyı reddetme, askıya alma, yasaklama veya kaldırma hakkını saklı tutar.


Tüm içeriğin ve malzemelerin telif hakkı 2019'a aittir. Burada açıkça belirtilmeyen tüm haklar saklıdır.


Kayıt yaparak, kullanıcı sahte bilgileri kullanmamayı ve bu şartlar ve koşulları ve gizlilik politikasını kabul ettiğini beyan eder.

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Privacy Policy

 

We require that you register with your real name and a valid e-mail address. Your real name will be seen on the website on your profile pages. Your e-mail address and your name will not be distributed or sold to any outside party. Your e-mail address will not be seen on the website. We might use it to communicate with you or to inform you of updates and changes.

 

Terms and Conditions

 

In this context, Bursa Virtual Airlines should be considered as Bursa Virtual Airlines Website, and any other services provided by Bursa Virtual Airlines.

 

Bursa Virtual Airlines is offered to you under the condition of your acceptance of this terms and conditions and other notices written. Your use of any applications and website under Bursa Virtual Airlines constitutes your agreement to all such terms, conditions and notices.

 

Bursa Virtual Airlines reserves the right to make changes of the terms, conditions and notices under Bursa Virtual Airlines website without notifying users.

 

Bursa Virtual Airlines Website may contain links to other web sites. Bursa Virtual Airlines do not control these linked sites and Bursa Virtual Airlines is not responsible for the contents of those linked sites.

 

With this terms and conditions you declare that you will not use any services provided by Bursa Virtual Airlines for any illegal, unlawful purposes and real-life aviation. You will not damage or disable any services of Bursa Virtual Airlines and you will not obtain or use any materials not provided through Bursa Virtual Airlines.

 

Bursa Virtual Airlines consists of communication platforms such as message box. Therefore; You will not use any offensive, unethical, unlawful, politic comments. You will not harass, abuse, defame, threaten or violate any legal rights. You will not publish, post, upload, distrube, share materials under privacy or publicity. You will not advertise. You will not upload virus, trojan or any harmful material.

 

Bursa Virtual Airlines may monitor these messages and remove any material or/and even the user himself without any reason. Bursa Virtual Airlines is not responsible from any messages, any uploads, any materials from users. The user is responsible for all the materials he uses, uploads, downloads, shares. Bursa Virtual Airlines is under no obligation for any material that users provide and will not pay any compensation under any circumstances.

 

The materials provided in Bursa Virtual Airlines may include errors. Therefore user shall not use any information herein.

 

Bursa Virtual Airlines reserves the right to make any changes with the website, program or any services provided by Bursa Virtual Airlines.

 

Bursa Virtual Airlines reserves the right to reject, suspend, ban or remove any user without showing any reason whatsoever.

 

All contents and materials are copyright 2019 by Bursa Virtual Airlines. Any rights not expressly granted herein are reserved.

 

By registering, the user warrant not to use fake information and declares of acceptance of this terms and conditions and privacy policy.

 

 

    - Please apply to Bursa Airlines on IVAO and FSAirlines after Bursa Airlines Application form is sent to our Human Resources

    - Lütfen Bursa Airlines Başvuru Formunu İnsan Kaynakları Departmanımıza gönderdikten sonra IVAO ve FSAirlines üzerinden Bursa Airlines'a başvurunuz.

 

BURSA VIRTUAL AIRLINES PILOT KABUL ŞARTLARI

 • 16 yasindan büyük olmak,
 • IVAO üyesi olmak,
 • IVAO kodlari ile IVAO kurallarini bilmek ve uygulamak,
 • Sanal Havaciligin tüm kurallarini bilmek,
 • Herhangi bir Sanal Havayolu sirketinde çikarilmamis olmak,
 • Basvuru esnasinda bilerek yanlis bilgi vermemek,
 • Bursa Airlines Yönetim Kurulu önceden bilgi vermeksizin Pilotlarin statusunu degistirme hakkini sakli tutar,
 • Bursa Airlines pilot basvurularinin kabulünden yönetim sorumlu olmakla beraber açiklama yapmaksizin basvuruyu reddedebilir.

 


 

BURSA VIRTUAL AIRLINES PILOT ADMISSION CONDITIONS

 • Being older than 16 years old
 • Being member of IVAO,
 • To know IVAO codes and the IVAO regulations and practice them,
 • Having a good knowledge of all rules of the virtual aviation environment,
 • Not being dismissed from any other virtual airlines,
 • Do not give false information during the membership process,
 • The indicated conditions could be changed by Bursa Airlines committee without prior information,
 • The final decision about the virtual pilots' acceptance is taken by the Bursa Airlines administration. The applications could be rejected without any justifications.

 

 

joomlajoomla templates
Bursa Virtual Airlines  2008-2013  @ All Rights Reserved